psychoterapia iława

Idź do spisu treści

Menu główne

O mnie

 

mgr Przemysław Cichoń

Jestem psychoterapeutą pracującym w nurcie integracyjnym.
Swoje umiejetności i warsztat pracy doskonale  w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii w Warszawie.  Na co dzień od 2009 r. pracuje w NZOZ Akson w Olsztynie. W oddziale dziennym psychiatrycznym i poradni zdrowia psychicznego zajmuje się  psychoterapią indywidualną i grupową, wsparciem psychospołecznym, współprowadzę zajęcia psychoedukacyjne, prowadzę warsztaty grupowe z doradztwa zawodowego oraz indywidualne poradnictwo zawodowe dla naszych pacjentów. Prowadzę również treningi interpersonalne oraz treningi umiejętności społecznych.

Pomocą drugiemu człowiekowi zajmuje się od 10 lat. Pracowałem jako opiekun oraz terapeuta osób niepełnosprawnych. Przez 5 lat byłem trenerem drużyny piłkarskiej osób z upośledzeniem umysłowym. Od trzech lat prowadzę również zajęcia ze studentami uczę przedmiotów związanych z pedagogiką , terapią i psychologią.

Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach  i seminariach dotyczących sposobów i technik pomocy ludziom w różnych sytuacjach życiowych i z różnymi problemami.


Swoją prace poddaje ciągłej superwizji czyli ocenie certyfikowanych  doświadczonych superwizorów.

Jako psychoterapeutę zgodnie z etyką zawodu obowiązuje mnie absolutna tajemnica dotycząca danych osób uczetniczacych w terapii jak i przebiegu i informacji uzyskanych w jej trakcie.   
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego